Tour las Tapas

Tour las Tapas

Tour las Tapas

In plaats van de Franse keuken, geniet u tijdens Tour las Tapas van Mexicaanse tapas, de wereldberoemde Spaanse tapas en een grand dessert! Het leuke en originele van deze tour is dat u niet in één restaurant verblijft, maar iedere gang in een ander etablissement nuttigt. Hierdoor verandert u iedere keer van omgeving en leert u nieuwe Amsterdamse restaurantjes kennen!

Tussen de verschillende gangen krijgt u een rondleiding door de binnenstad van Amsterdam begeleidt door één van onze professionele gidsen. Hij / zij vertelt u interessante verhalen over gebeurtenissen en plekjes in de Jordaan en op de Wallen.

De rondleiding kan ook vervangen worden door een puzzeltocht, waarbij u zelf de binnenstad van Amsterdam ontdekt. Aan het eind van de puzzeltocht is er in het laatste restaurant een prijsuitreiking met uiteraard een prijs voor het winnende team!

Inclusief:
- Rondleiding
- Professionele gids
- Drie gangen tapas diner
- Drie verschillende diner locaties

Prijs:
€ 55,00 p.p. excl. BTW (v.a. 16 pers.)

Wanneer u bereid bent om voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook met minder personen boeken.

Tour las Tapas Amsterdam boeken?

Bent u op zoek naar een geheel arrangement op maat neem contact op met onze verkopers voor een unieke offerte! Bel 020-6752392.

Zoekt u een ander groepsuitje? Kijk bij avondarrangementen in Amsterdam.
Liever een groepsuitje overdag? Bekijk dan dagarrangementen in Amsterdam.

Prijs  € 55,00 p.p. excl. BTW
Aantal personen  vanaf 15 personen
Tijdsduur   4,5 uur