- informatie
- € 93,50 p.p. excl. BTW (vanaf) | vanaf 20 personen
- Print uitje
Vergaderen – Barbecueboot
14.00 – 18.00 Vergaderen
Op het Prinseneiland aan het water staat De Kleine Werf. Deze werf is met zijn prachtige grote ramen, die uitzicht geeft op de Bickersgracht, vooral een inspirerende omgeving waar de beste ideeën tot rijping kunnen komen en waar u aangenaam verrast wordt door de authentieke omgeving.
Deze oude gerestaureerde scheeps- timmerwerf op het Prinseneiland in het hartje van Amsterdam heeft nog steeds de 17e- eeuwse sfeer, maar wel gecombineerd met alle comfort en faciliteiten van deze tijd. Daarnaast een leuk detail dat het ook nog steeds dienst doet als scheepswerf en u kunt in de pauzes van uw vergadering genieten van de zon en het water op het buitenterras.
18.00 – 20.00 Barbecueboot
Na de vergadering hoeft u alleen maar de benen eventjes te strekken, want de barbecueboot meert speciaal voor u precies aan bij De Kleine Werf. Een boot die u het ideale zomergevoel geeft. Heerlijk varen door de Amsterdamse grachten, langs de mooiste plekjes die Amsterdam te bieden heeft. En bovendien kunt u borrelen op het terras van uw eigen boot. Tijdens de vaart wordt ook nog eens de barbecue ontstoken, terwijl u geniet van de zon, een glas rosé en het frisse water .... Wie geniet er niet van om met vrienden, familie of collega’s in het zonnetje rond de barbecue te staan!!
| Prijs | €93,50 p.p. excl. BTW (vanaf) |
| Aantal personen | vanaf 20 personen |
| Tijdsduur | 6 uur |
| Tijdschema | Details |
|
| |
- informatie
- € 93,50 p.p. excl. BTW (vanaf) | vanaf 20 personen
- Print uitje






